Kāzu rīkošana

Kāzas viesu namāViesu nama saimnieki dalīsies ar daudzu gadu garumā iegūto pieredzi kāzu rīkošanā un organizēšanā, lai padarītu jaunajam pārim neaizmirstamu kāzu dienu ar sirsnīgi mīļu atmosfēru un īpaši izmeklētiem ēdieniem. Katram pārim tiek sastādīta individuāla svinību ēdienkarte, ņemot vērā tā vēlmes, tautību un nacionālās īpatnības. Laipna uzņemšana un ģimeniska sajūta būs garantēta vienmēr.

Ēdināšana

Kāzu mielastu gatavojam viesu namā, tādēļ ēdiens ir svaigi gatavots un garšīgs. Katram pārim piedāvājam atbilstošāko ēdienkarti, ņemot vērā vēlmes un iespējas. Mūsu viesu namā gatavotos ēdienus augstu novērtē mūsu viesi, par to liecina daudzās pateicības un atsauksmes.

Mielastu papildinām ar viesu namā gatavotiem lauku labumiem (ar alkšņu malku kūpināti žāvējumi, desas, mājas siers, ar dabīgu ieraugu cepta maize u.c.) Vairāk par viesu nama eko produkciju varat uzzināt mājas lapā www.latvijasdelikateses.lv

Papildus svinību turpinājumam nākamajā rītā varam piedāvāt brokastis. Viesu mundruma uzlabošanai lieliski kalpos saimnieces soļanka vai aukstā zupa un vieglas uzkodas.

Atšķirībā no citiem viesu namiem mums nav prasība par korķu naudu. Jūs maksājat tikai par pakalpojumiem, par kuriem izrunājam un skaidri vienojamies.

Nakšņošana

Viesu namā ir divas istabiņas un 35 matraču vietas.

Nākamā diena

Svinības var turpināt ar dažādām aktivitātēm viesu nama sporta laukumā vai uz terases. Brokastu piedāvājums stiprinās nogurušos viesus, lai turpinātos kāzu svinības un jautras aktivitātes.

Mēs sveci zem pūra neturam un ilggadējā pieredze ļauj sniegt padomus jaunajiem pāriem un to vedējiem idejas, praktiskus padomus kāzu norises organizēšanā. Gaidīsim arī jūs ciemos pie mums, viesu namā “Pūku Priedītes”!